Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Zajęcia
grupowe

Grupa motywuje, grupa wspiera, grupa daje siłę, której istnienia się nie spodziewałeś.

Ćwiczenia grupowe są też idealną formą zajęć dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną i nie mają pewności jak powinien wyglądać ich trening. Ćwicząc pod okiem instruktora pozbywasz się konieczności opracowywania planu zajęć i masz pewność, że popełniane błędy będą korygowane na bieżąco

zajecia fitness

propozycja ćwiczeń i treningów prowadzonych na różnym stopniu zaawansowania przez doświadczonych instruktorów. Do wyboru szereg inspirujących zajęć, w tym: trening polegający na rzeźbieniu całego ciała, zajęcia z wykorzystaniem sztang, ćwiczenia rozluźniające, trening z odważnikami kettlebell oraz wiele innych.

opis zajęć fitness

Dlaczego nasza siłownia?

Zastanawiasz się nad wyborem siłowni? Szukasz dla siebie najlepszego miejsca do treningów? Zobacz dlaczego warto wybrać właśnie Sagot Gym!

Zobacz informacje o klubie

Odbierz darmową wejściówkę

Zastanawiasz się czy u nas trenować? Chcesz sprawdzić siłownię lub przetestować zajęcia? Pobierz darmową wejściówkę i trenuj cały dzień ZA DARMO!

Pobierz wejściówkę

Dodatkowe informacje

przekąski, soki i koktajle dedykowane ćwiczącym masaże, konsultacje fizjoterapeuty
konsultacje z dietetykiem zamykane szafki, komfortowe szatnie i wi-fi
sauna

Zobacz również

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.