Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Zajęcia
grupowe

Grupa motywuje, grupa wspiera, grupa daje siłę, której istnienia się nie spodziewałeś.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Zajęcia Krav Maga Kids to odpowiedź na nudę, potrzebę rozładowania energii ale również na zagrożenia czyhające na dzieci w codziennym życiu. Nauka sztuki samoobrony nie tylko przełoży się na bezpieczeństwo Twojego dziecka ale też wzmocni jego pewność siebie, zahartuje charakter i pomoże mu zbudować solidne fundamenty dalszego rozwoju.

Dla każdego

Zajęcia dla dzieci Krav Maga KIDS SAGOT prowadzone są w trzech grupach wiekowych: KIDS (5-7 lat), YOUNG (8-10 lat) i JUNIOR (11-14 lat). Pojedynczy trening trwa 45-60 minut, a szkolenie ma charakter ciągły – na każdych zajęciach jest powtórka z poprzednich zajęć oraz nauczane są nowe elementy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dla zapewnienia maksimum komfortu i bezpieczeństwa najmłodszych zajęcia prowadzone są w specjalnej sali wyposażonej w materace gimnastyczne i maty. Zajęcia odbywają się w swobodnej atmosferze nauki przez zabawę sprzyjającej głębokiej integracji grupy, rozwoju własnych cech osobowości oraz współdziałania w grupie.

U najlepszych

Zajęcia Krav Maga KIDS prowadzą instruktorzy posiadający specjalne uprawnienia Instruktora Krav Maga KIDS (według KMG- międzynarodowej organizacji KRAV MAGA GLOBAL). Dzięki przygotowaniu pedagogicznemu trenerzy pracują nie tylko nad sprawności fizyczną Twojego dziecka ale także nad dyscypliną i zdolnościami integracyjnymi.

Dodatkowe informacje

przekąski, soki i koktajle dedykowane ćwiczącym masaże, konsultacje fizjoterapeuty
konsultacje z dietetykiem zamykane szafki, komfortowe szatnie i wi-fi
sauna

Specjaliści

Przemek Warzecha
Główny prowadzący

Przemek Warzecha

michal@sagot.pl
Adrian Filip
–szef wyszkolenia

Adrian Filip

michal@sagot.pl
Dowiedz się więcej na temat zajęć dla dzieci i młodzieży

Zobacz również

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.