Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Strefa FIZJO

Wsparcie dla ciała

Strefa fizjo to przestrzeń łącząca gabinet terapii manualnej, konsultację fizjoterapeuty oraz zabiegi relaksacyjne jak masaż i sauna. Opieka wykwalifikowanego fizjoterapeuty na każdym etapie programu treningowego zapobiegnie kontuzjom a w przypadku ich zaistnienia zapewni szybką i skuteczną rehabilitację.

Terapia manualna

Terapia manualna to skuteczna pomoc przy schorzeniach całego układu ruchu człowieka. Polega na wnikliwym wywiadzie i szczegółowym zbadaniu pacjenta a nastepnie zastosowaniu adekwatnych do problemu technik terapeutycznych oraz ćwiczeń. Istotą zabiegów terapii manualnej jest trwałe usunięcie schorzenia, dlatego naszym celem jest poznanie i zlikwidowanie przyczyn powstawania Twoich dolegliwości. Jeżeli zmagasz się z bólami kręgosłupa/stawów lub uszkodzeniami tkanek miękkich (mięśni, więzadeł) już dziś skontaktuj się z naszym terapeutą.

manualfit.pl
Konsultacje i rehabilitacja sportowa

W Sagot Gym zapewniamy Ci profesjonalne wsparcie . Ćwiczysz a może dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem? W obu przypadkach nasza kadra zapewni Ci kompleksową opiekę. Doradzimy na starcie, pomożemy udoskonalić technikę, poinstruujemy jak ustrzec się przed kontuzją a w razie jej wystapienia opierając się na rehabilitacji sportowej pomożemy Ci szybko wrócić do dawnej formy.

Masaż i sauna

Każde ciało po wysiłku potrzebuje chwili wytchnienia i odpoczynku. W Sagot Gym zapewniamy Ci możliwość skorzystania po treningu z sauny suchej znajdującej się bezpośrednio w szatni. Zachęcamy także do skorzystania z oferty gabinetu masażu. Oferujemy masaże lecznicze, relaksacyjne, przeciwobrzękowe, które pomogą poradzić sobie z "zakwasami" po dobrym treningu, przyśpieszą regeneracje ciała po wysiłku i zrelaksują po stresującym dniu w pracy.

Cennik

Masaż (30min)

60 zł

Masaż (60min)

100 zł

Pierwsza wizyta u fizjoterapeuty (60-75min)

100 zł

Pojedyncza wizyta

90 zł

Pakiet 5 wizyt

400 zł

Pakiet 10 wizyt

750 zł

Sauna – bezpłatnie dla członków i użytkowników Klubu

Specjaliści

Agata Piątek
Agata Piątek - fizjoterapia

Fizjoterapeuta z wykształcenia i pasji. Poza obszerną wiedzą medyczną cechuje ją także zapał, cierpliwość i niezwykłe podejście do drugiego człowieka. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na kierunku Fizjoterapia. Specjalista w zakresie terapii manualnej. Ukończyła 6 letni kurs Terapii manualnej wg.standardów IFOMPT, przy którym obecnie asystuje. W roku 2017 zaproszona do prowadzenia zajęć z Biomechaniki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Łukasz Pawlas
Łukasz Pawlas - masażysta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia. Swoją wiedzę poszerzał m.in. na „Kursie masażu klasycznego w Instytucie Edukacji i Kształcenia Zawodowego” a także podczas szkolenia „Rehabilitacja osób po udarze mózgu metodą Bobath” Pasjonat sportu szczególnie lekkoatletyki. W przeszłości Instruktor Kulturystyki oraz Instruktor Odnowy Biologicznej.

Zobacz również

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.