Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Siłownia
SAGOTGYM to 1000 m²

Wielofunkcyjna powierzchnia treningowa, zorganizowana w kilku strefach użytkowych

Wyzwól energię

Trening siłowy, jak żaden inny, pozwala na kształtowanie sylwetki, uelastycznia mięśnie i ścięgna, zmniejsza stres i zapobiega chorobom, nie wspominając o poprawie nastroju i samopoczucia.

Strefa funkcjonalna

To miejsce przeznaczone do treningu indywidualnego wykonywanego samodzielnie lub pod okiem trenera, wyposażona w sprzęt i urządzenia umożliwiające trening w naturalnych płaszczyznach i pełnym zakresie ruchu, dla profesjonalistów i amatorów.

Strefa z workami

To wydzielona część w sali ćwiczeniowej dedykowana miłośnikom sportów walki chcących doskonalić techniki i poprawić kondycję a także każdemu kto chce wzbogacić swój trening, spalić tkankę tłuszczową czy rozładować energię. Trening z workami to nie tylko siłowe wyzwanie ale przede wszystkim nauka techniki uderzeń.

Sala w maty

To pomieszczenie zaprojektowane z myślą o osobach trenujących sztuki walk parterowych a także dla najmłodszych sportowców. Podłogi i ściany zostały pokryte matami i materacami, zapewniają komfortowe warunki treningu czyli maksimum bezpieczeństwa i minimum urazów.

Dodatkowe informacje

przekąski, soki i koktajle dedykowane ćwiczącym masaże, konsultacje fizjoterapeuty
konsultacje z dietetykiem zamykane szafki, komfortowe szatnie i wi-fi
sauna

Poznaj ceny pakietów

Zobacz ofertę jaką dla Ciebie przygotowaliśmy

Zobacz pakiety

Zobacz również

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.