Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Zdrowy Kręgosłup

Skutecznie zredukujesz ból stawów i kręgosłupa - pozycja obowiązkowa dla wszystkich z siedzącym trybem życia.

„Zdrowy kręgosłup” to program ćwiczeń polecany dla każdego bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej. Obejmują one ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. W zajęciach tego typu często wykorzystywany jest dodatkowy sprzęt (np. piłki fit ball, rollery, piłki lacrosse, T.R.X), który nie tylko uatrakcyjnia ćwiczenia, ale też pomaga w ich prawidłowym wykonaniu.

zalety treningu Zdrowy Kręgosłup

Osobom, którym doskwierają bóle kręgosłupa, zajęcia te pomogą w zmniejszeniu nacisku na kręgi, ból zostanie zredukowany, a przykurczone grupy mięśniowe – rozciągnięte i rozluźnione. Ponadto odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmocnią mięśnie pośladków, brzucha i pleców. Dla osób zdrowych, które prowadzą siedzący tryb życia, korzyścią będzie wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawa sylwetki ciała oraz samopoczucia. Zaletą zajęć jest długotrwały wpływ na jakość życia, który odczujesz uprawiając sport, ulubioną formę rekreacji lub też podczas zwykłych codziennych czynności. Ćwiczenia pomagają poprawić prawidłowe wzorce ruchowe, zmniejszają skutki przeciążeń narządu ruchu, poprawiają prace mięśni i zmniejszają ich napięcia, poprawiają stabilizacje kręgosłupa oraz stawów obwodowych.

dlaczego warto być na zajęciach Zdrowy Kręgosłup

Skutecznie zredukujesz ból stawów i kręgosłupa
Pozycja obowiązkowa dla wszystkich z siedzącym trybem życia
Wzmocnisz mięśnie głębokie
Ćwiczenia wzmacniające, mobilizujące i rozciągające dla każdego
Poprawisz sylwetkę i zredukujesz wady postawy
Poprawisz prawidłowe wzorce ruchowe i ustabilizujesz stawy

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

SAGOT
© Copyright 2017

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.