Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Zajęcia
T.R.X.

Praca z masą własnego ciała na najwyższym poziomie. Zbuduj stalowe mięśnie, popraw swoją sylwetkę i spal zbędne kalorie.

Słyszeliście o takim sprzęcie do ćwiczeń, jak taśmy TRX? Ćwiczenia z ich wykorzystaniem to prosta droga do silnej, pięknej figury. Wybierzcie je, jeśli chcecie wzmocnić całe ciało i poprawić stabilizację. Trening T.R.X, czyli ćwiczenia z taśmami w zawieszeniu, został wymyślony przez byłego amerykańskiego komandosa Navy SEALS, który szukał optymalnej metody treningu dla żołnierzy stacjonujących w bazach wojskowych na całym świecie. Opracowany przez niego zestaw pasów był na tyle lekki, poręczny i wytrzymały, że umożliwiał wykonywanie wielu wariantów ćwiczeń siłowych nawet w najtrudniejszych warunkach. Z czasem taśmy T.R.X zaczęły być wykorzystywane przez profesjonalnych sportowców, trenerów oraz zwykłych amatorów fitnessu, szukających skutecznej alternatywy dla kosztownych przyrządów dostępnych tylko w siłowniach.

To ćwiczenia z masą własnego ciała, do których wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów. Dzięki T.R.X równomiernie rozbudujesz oraz wzmocnisz mięśnie bez obciążania stawów i kręgosłupa. W treningu TRX mięśnie pracują pokonując siłę grawitacji i dźwigając ciężar ciała ćwiczącego.

zalety treningu T.R.X.

Trening ma około 300 wariantów, co czyni go ciekawym urozmaiceniem rutynowych ćwiczeń wykonywanych na przyrządach. Zajęcia z T.R.X szybko wciągają – dużo się na nich dzieje i czuć motywującego ducha zespołu. Na treningach grupowych pracujesz pod okiem trenera. Możesz korygować technikę i poznawać możliwości taśm, dopasowując je jak najlepiej do swoich potrzeb.

Podczas ćwiczeń z T.R.X wiele grup mięśniowych pracuje jednocześnie, w tym mięśnie głębokie, odpowiadające za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. T.R.X skutecznie poprawia siłę, wytrzymałość, równowagę, chroni układ ruchu przed kontuzjami oraz nadmiernym przeciążeniem. Trening T.R.X polecany jest każdemu, niezależnie od stopnia jego wytrenowania. Dzięki ćwiczeniom w zawieszeniu kobiety mogą wyszczuplić i ujędrnić sylwetkę, natomiast mężczyźni wyrzeźbić dowolną partię mięśni, np. kaloryfer na brzuchu. Poziom trudności ćwiczeń można z łatwością kontrolować poprzez zmianę kąta nachylenia ciała względem podłoża.

dlaczego warto ćwiczyć T.R.X.

Spalisz tłuszcz i zbudujesz umięśnione ciało
Trenujesz bez obciążania stawów i kręgosłupa
Zwiększysz siłę funkcjonalną
Wzmocnisz mięśnie głębokie i ustabilizujesz sylwetkę
Łatwo dobierzesz intensywność treningu do swoich możliwości
Energiczny trening pod okiem profesjonalistów

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

SAGOT
© Copyright 2017

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.