Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Trening Obwodowy

Rozwiniesz wszystkie główne grupy mięśniowe, schudniesz i poprawisz wytrzymałość.

Trening obwodowy, czasem zwany też stacyjnym, skierowany jest do osób, które oczekują szybkich efektów. Ostatnio przeżywa renesans, ponieważ mimo tego, że jest starą, to wciąż bardzo skuteczną metodą treningową.
Trening obwodowy na wykonywaniu ćwiczeń jedno po drugim. W tradycyjnych metodach, zazwyczaj wykonujemy każde ćwiczenie w kilku seriach i dopiero przechodzimy do następnego. W treningu obwodowym minimalizujemy przerwy między ćwiczeniami do minimum. Po wykonaniu całego obwodu, czyli jednej serii z każdego ćwiczenia, robimy przerwę na odpoczynek i zaczynamy kolejny obwód od początku.

zalety Treningu Obwodowego

Różnorodność ćwiczeń obwodowych (setki możliwości komponowania różnych ćwiczeń i sprzętów do budowania siły i wytrzymałości) i to, że trening łatwo dostosowuje się do indywidualnych potrzeb sprawia, że najczęściej wybierany jest przez ludzi zdeterminowanych, by osiągnąć cel – szczupłą, wysportowaną sylwetkę w krótkim czasie. Idealnie nadaje się dla początkujących, ponieważ nie obciąża mięśni i stawów tak jak tradycyjny trening siłowy. Można w nim łatwo manipulować intensywnością poprzez dodatkowe obciążenie, zmiany długości przerw czy liczby powtórzeń. Trening obwodowy łączy w sobie ćwiczenia na redukcję tkanki tłuszczowej z ćwiczeniami wzmacniającymi wszystkie mięśnie ciała

dlaczego warto być na Treningu Obwodowym

Rozwiniesz wszystkie główne grupy mięśniowe
Mimo ciągłego wysiłku nie powoduje ogólnego przeciążenia mięśni
Szybkie spalenie kalorii
Łączy w sobie zalety treningu kardio i siłowegogo
Rzeźbi masę mięśniową
Pomaga schudnąć i poprawia wytrzymałość

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

SAGOT
© Copyright 2017

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.