Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Strong by
ZUMBA

Spalaj kalorie z uśmiechem na twarzy w rytm energrtycznej muzyki. Poprawisz wydolność, koordynację i skutecznie wysmuklisz sylwetkę.

Jednym z najnowszych trendów w świecie fitnessu są zajęcia Strong By Zumba. Niech Was nie zwiedzie nazwa, bo z tradycyjną Zumbą ten trening nie ma zbyt wiele wspólnego. Tradycyjna Zumba Fitness to połączenie tańca i fitnessu zainspirowane latynoskimi rytmami - podczas tych zajęć możesz spalić mnóstwo kalorii i poprawić swoją kondycję. Nie licz jednak na wyrzeźbienie mięśni i sześciopak. Strong By Zumba zupełnie inaczej niż pozostałe programy Zumba nie ma nic wspólnego z tańcem. Jako trening stanowi połączenie wysokiej intensywności kardio z ćwiczeniami siłowymi przy wykorzystaniu własnego ciężaru ciała. Ogromnym atutem tych zajęć jest perfekcyjnie zsynchronizowana z ćwiczeniami muzyka, która odzwierciedla i podkreśla każdy ruch. W konsekwencji niesamowicie motywuje do działania i większego zaangażowania. Dzięki tej muzyce nie możesz doczekać się kolejnego treningu, a o nudzie i zniechęceniu nie ma mowy.

zalety treningu STRONG by ZUMBA

Kombinacja wysokiej intensywności ćwiczeń siłowych i kardio z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała pomaga poprawić wydolność, koordynację i wytrzymałość. Zajęcia łączą trening siłowy, plyometryczny, funkcjonalny i kardio. Podczas zajęć zaangażowane są wszystkie partie ciała: ramiona, brzuch, pośladki i nogi, co pozwala na ukształtowanie smukłej sylwetki i wzmocnienie mięśni. Efektywność treningu zwiększają również ćwiczenia o wysokiej i zmiennej intensywności.

Trening plyometryczny, czyli burpees, pajacyki i podskoki z podniesieniem kolan, przeplatają się z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie – wypadami, przysiadami oraz elementami sztuk walki, które odpowiadają za poprawę zwinności, mobilności i ogólnej koordynacji ruchowej. W czasie ćwiczeń Strong by Zumba nie jest potrzebny żaden dodatkowy sprzęt, wykorzystywany jest jedynie ciężar własnego ciała oraz różne poziomy intensywności. Niezbędne są jedynie wygodne buty treningowe, ręcznik oraz woda.

Jest to trening zorientowany na rezultaty. Poprzez zmienną intensywność oraz wkomponowane ćwiczenia siłowe spalisz mnóstwo kalorii, poprawisz kondycję oraz siłę, wzmocnisz także całe ciało, a w konsekwencji wymodelujesz oraz ujędrnisz swoją sylwetkę. Na tym nie koniec zalet. Trening poprzez interesujące sekwencje ćwiczeń sukcesywnie rozwija naszą zwinność, mobilność oraz stabilizację. Co zajęcia progresywnie, krok po kroku, można przekraczać swoje granice. Poza tym trening wpływa budująco nie tylko na nasze ciało, ale również umysł i duszę.

dlaczego warto być na zajęciach STRONG by ZUMBA

Trenujesz w rytmi niezwykle energetycznej muzyki
Spalisz mnóstwo kalorii budując siłę i wytrzymałość
Poprawisz wydolność i koordynację.
Zajęcia nie wymagają specjalnego przygotowania.
Pozytywny wyrzut endorfin na koniec tygodnia.
W treningu angażujesz całe ciało kształtując swoją sylwetkę.

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

SAGOT
© Copyright 2017

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.