Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Shape,
WAKE UP!

Poranne zajęcia dające energię na resztę dnia.
Wzmocnij brzuch, uda i pośladki i zyskaj seksowną sylwetkę.

Zajęcia WAKE UP! i Shape zaliczają się do treningów o umiarkowanej intensywności, zatem nie wymaga specjalnego przygotowania oraz może być uprawiany przez osoby w każdym wieku. Jest dobrą alternatywą dla tych, którzy ze względu zdrowotnych powinni unikać intensywnego wysiłku. Dodatkowo jego zaletę stanowi to, że nie obciąża stawów i kręgosłupa. Trening składa się z powtarzania sekwencji statycznych ćwiczeń, dlatego tę formę aktywności polubią osoby, które nie czują się dobrze podczas zajęć ukierunkowanych na wykonywanie układów choreograficznych. Ze względu na skupianiu się na dolnych partiach ciała takie treningi polecane są kolarzom, łyżwiarzom, jeżdżącym na nartach i snowboardzie. Bywają uprawiane także przez mężczyzn, którym zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha. Tego typu trening pozwala pozbyć się nie tylko „oponki”, ale również boczków, dzięki czemu talia staje się szczuplejsza

zalety treningu WAKE UP! i Shape

Treingi WAKE UP! oraz Shape to formy ćwiczeń, które angażują przede wszystkim 3 obszary ciała: brzuch, uda, pośladki. Cieszą się one dużą popularnością wśród pań, którym zależy najczęściej na wyszczupleniu wspomnianych partii. Takie zajęcia to dobry wybór w przypadku tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z siłownią lub aktywnością fizyczną. Ćwiczenia są statyczne i nie wymagają wielkiego wysiłku. Wzmacniają mięśnie i poprawiają kondycję, dzięki czemu mogą stanowić punkt wyjściowy do bardziej zaawansowanych treningów. Taki trening pozwalająca wyrzeźbić dolne partie ciała. To forma aerobiku, zaliczającą się do grupy ćwiczeń określanych jako „muscle” - skupiających się na poprawie siły, elastyczności i kształtu mięśni. Trening pomaga również pozbyć się tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia spodobają się zwłaszcza kobietom ze względu na pozytywny wpływ na sylwetkę, a zwłaszcza problematyczne jej partie. Co istotne, ten trening nie skutkuje powiększaniem obwodów, zatem panie nie muszą obawiać się, że zamiast wyszczuplić ciało, rozbudują muskulaturę.

dlaczego warto być na zajęciach WAKE UP! i Shape

Umiarkowana intensywność ćwiczeń
Wyrzeźbisz mięśnie bez nadmiernego przyrostu tkanki mięśniowej
Wyszczuplisz sylwetkę
Wzmocnisz brzuch, uda i pośladki
Najlepsza forma rozpoczęcia dnia
Zyskaj energię na cały dzień

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

SAGOT
© Copyright 2017

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.