Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Pilates
Stretching

Trening ogólnorozwojowy dla każdego usprawniający i wzmacniający ciało. Skutecznie zwiększa zakres ruchu, redukuje ból stawów i mięśni.

Stretching oraz pilates to zajęcia skupiające się na mobilności i rozciąganiu, zyskujące coraz większą popularność ze względu na ich zbawienny wpływ na zdrowie uczestników. Nasz siedzący tryb życia i nagłe, bardzo intensywne treningi, często powodują kontuzje, urazy czy przetrenowania, z którymi walka trwa później miesiącami. Pilates to system ćwiczeń fizycznych wymyślony na początku XX wieku przez Niemca Josefa Humbertusa Pilatesa, którego celem miało być rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała.

zalety treningu Stretching i Pilates

Pilates i Stretching to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Metody te przyczyniają się do wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia osób ćwiczących. Zajęcia przygotowują organizm na taki wysiłek oraz wzmacniają i przywracają odpowiedni stan fizjologiczny stawom, więzadłom i ścięgnom. Dodatkowym plusem jest tu ogólna poprawa wydolności organizmu, zwiększenie zakresów ruchomości stawów, rozciągnięcie, zniwelowanie bólów i zapobieganie kontuzjom.

dlaczego warto być na zajęciach Interwał

Zwiększysz swój zakres ruchu w stawach
Przygotowują i umożliwiają wykonywanie innych ćwiczeń w większym zakresie
Zmniejszysz ból stawów i mięśni
Zapewnisz sobie szybszy powrót do treningów po przerwie, czy kontuzji
Doskonałe wyciszenie i mobilizacja ciała
Trening ogólnorozwojowy dla każdego usprawniający i wzmacniający ciało

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

SAGOT
© Copyright 2017

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.