Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Interwał

Trening wzmacniający dla każdego.
Popraw sylwetkę i spalaj tłuszcz nawet przez kolejne 24h po treningu.

Zajęcia fitness INTERWAŁ bazują na wysiłku beztlenowym, inaczej anaerobowym. Jest on bardzo intensywny i w okresie potreningowym organizm, starając się jak najszybciej powrócić do stanu równowagi, potrzebuje dużych ilości tlenu. Tlen pozwala m.in. zregenerować uszkodzone włókna mięśniowe i odbudować utracone zapasy glikogenu. Energia potrzebna do procesów, w których uczestniczy tlen pobierana jest z tłuszczu. W ten sposób nawet do 24 godzin po treningu organizm spala tkankę tłuszczową bez uszczerbku dla włókien mięśniowych. Zjawisko takie nie zachodzi w przypadku zwykłego treningu aerobowego lub siłowego, stąd tak duża przewaga interwałów nad innymi formami aktywności.

zalety treningu Interwał

Trening INTERWAŁ to najlepszy rodzaj ćwiczeń dla osób, które chcą w maksymalnie krótkim czasie spalić tkankę tłuszczową. Skuteczność treningu interwałowego jest 3 razy większa niż ćwiczeń kardio wykonywanych w tym samym, jednostajnym tempie. Trening interwałowy to trening polegający na zmiennej intensywności ćwiczeń – praca o bardzo wysokiej intensywności przeplatana jest z pracą o niższej intensywności lub odpoczynkiem. Dodatkowo podczas przerw odpoczynkowych nie pozwalamy organizmowi na pełną regenerację. Trening ten można wykonywać bazując na różnych rodzajach wysiłku, na przykład: bieganiu, jeździe na rowerze, skakaniu na skakance, przysiadach, pompkach itp.

dlaczego warto być na zajęciach Interwał

Wysoka redukcja tkanki tłuszczowej
W krótkim czasie zwiększysz wydolność i wytrzymałość organizmu
Wyszczuplisz sylwetkę, wyrzeźbisz mięśnie
Spalisz tłuszcz z najbardziej problematycznych obszarów ciała
Trening dla każdego - sam/a regulujesz tempo
Trening ogólnorozwojowy mocno usprawniający ciało

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

SAGOT
© Copyright 2017

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.