Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Power TBC,
Full Body Workout

Trening aerobowy modelujący całe ciało. Poprawisz wydolność, koordynację i skutecznie wysmuklisz sylwetkę.

Full Body Workout i Power TBC to zajęcia skupiające się na modelowanie całego ciała. Jest to typ ćwiczeń łączący ćwiczenia aerobowe (kładące nacisk na regulację oddechu i pulsu) umożliwiające podkręcenie tempa metabolizmu i ćwiczenia wzmacniające mięśnie, cieszące się ogromną popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Zajęcia tego typu wykonuje się do rytmicznej muzyki, a ich zadaniem jest wzmocnienie dolnych i górnych części ciała. Dominują proste kroki, niesprawiające trudności w ich powtórzeniu. Ich niewątpliwą zaletą jest duże zróżnicowane. Dzięki temu nawet podczas godzinnego programu czas mija naprawdę szybko. Ćwiczenia wykonuje się na stojąco, leżąco, a także z wykorzystaniem różnych akcesoriów, takich jak step, hantle, sztanga, piłki, taśmy. Nie ma więc mowy o żmudnym powtarzaniu kilku nudnych ćwiczeń. Full Body Workout jest intensywnym treningiem, ale też świetną zabawą.

zalety treningu Full Body Workout/TBC

Regularne ćwiczenia Full Body Workout pozwalają wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie całego ciała – od ramion po łydki, a dodatkowo spalić mnóstwo kalorii i poprawić kondycję. Ich zaletą jest uniwersalność – może je wykonywać każdy, bez względu na stopień zaawansowania. Osoby, które ćwiczą na co dzień, mają możliwość urozmaicenia w ten sposób swojego programu treningowego. Jednak na te zajęcia mogą zdecydować się też ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z fitnessem – wystarczy, że zaczną od ćwiczeń o niższym stopniu intensywności, np. bez obciążenia

Oprócz dynamicznego spalania tkanki tłuszczowej, efekty, których można się spodziewać, to mocne mięśnie, jednak nie obawiaj się - taki trening to nie kulturystyka(!) - skupia się na wzmocnieniu i ładnym wyrzeźbieniu mięśni, a nie na ich intensywnej rozbudowie. Dzięki temu sylwetka nabiera pięknych, wysportowanych kształtów. Zróżnicowanie programu ćwiczeniowego pomaga lepiej poznać swoje ciało, polepszyć jego ogólną kondycję i wygląd. Poszczególne ćwiczenia angażują do pracy różne grupy mięśni, dzięki czemu ciało staje się bardziej sprężyste, a ruchy lepiej skoordynowane.

dlaczego warto być na zajęciach Full Body Workout

Spalisz mnóstwo kalorii i poprawić kondycję
Intensywny, zróżnicowany trening oraz świetna zabawa.
Wzmocnisz i ładnie wyrzeźbisz mięśnie.
Skuteczna redukcja stresu i wyrzut pozytywnych endorfin
Trening aerobowy modelujący całe ciało.
Trening z przyrządami jak step, hantle, sztanga, piłki

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

SAGOT
© Copyright 2017

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.