Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Fit Mama

Utrzymaj formę, baw się i ćwicz wspólnie z Twoim dzieckiem.

Zajęcia dla kobiet z dziećmi od 3 m-ca życia do roku. Na zajęciach odnajdą się również młode mamy, które pociechy zostawiają pod opieką innych w trakcie ćwiczeń. Wspólne zajęcia z dzieckiem umożliwiają zwiększenie więzi między mamą a dzieckiem. Ćwiczenia zniwelują bóle pleców, wzmocnią mięśnie brzucha i ujędrnią skórę na brzuchu, pomogą szybciej wrócić do sylwetki sprzed ciąży, poprawią laktację, a wszystko to bez konieczności rozstania się z maleństwem.

zalety treningu Fit Mama

Celem ćwiczeń jest połączenie relaksu, odprężenia i zabawy z poprawieniem kondycji i polepszeniem samopoczucia każdej mamy. Ćwiczenia są prowadzone w tempie, w którym nie stanie się krzywda dzieciom, a muzyka i jej głośność dobrana jest do słuchu małych klientów. Dodatkowo zajęcia umożliwiają kontakt i zabawę z innymi dziećmi, co wspaniale wpływa na ich rozwój. Podczas, gdy my ćwiczymy dzieci są z nami na sali, bawią się, raczkują biegają lub też obserwują co też ta mama wyczynia. Ćwiczenia dla mam są odpowiednio łagodne, uwzględniają niedawno przebyty poród i są indywidualnie dostosowane do uczestniczek

dlaczego warto być na zajęciach Fit Mama

Baw się i ćwicz razem z Twoim dzieckiem
Zwiększają więź między mamą a dzieckiem
Połączenie relaksu, odprężenia i dobrej zabawy
Ćwiczenia wzmacniające ciało dostępne dla każdego
Ćwiczenia dostosowane do mam i małych dzieci
Do Waszej dyspozcja przewijak i podstawowe akcesoria higieniczne

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

SAGOT
© Copyright 2017

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.