Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Brazylijskie Pośladki

Uzyskasz krągłe, seksowne kształty, ujędrnisz skórę i zredukujesz celulit.

Trening na brazylijskie pośladki zainspirowany został charakterystycznym atutem ciał Brazylijek, czyli kształtną i jędrną pupą. Jest to trening wzmacniający i kształtujący dolne partie ciała, w szczególności uda i pośladki, czyli miejsca, które najczęściej dotyka problem cellulitu. Podstawą treningu mięśni pośladków są ćwiczenia, które naprzemiennie napinają i rozluźniają te partie mięśniowe.

Kształt pupy w dużej mierze zależy od tego, w jakiej formie są mięśnie pośladkowe oraz jak duża ilość tkanki tłuszczowej je pokrywa. Żeby trening był efektywny należy wziąć pod uwagę ćwiczenia aktywujące wszystkie aktony mięśnia pośladkowego: mięsień pośladkowy wielki (działa podczas przywodzenia i odwodzenia uda), mięsień pośladkowy średni (działa głównie podczas chodzenia) oraz mięsień pośladkowy mały (obraca udo na zewnątrz i do wewnątrz).

zalety Brazylijskich Pośladków

Specjalny program ćwiczeń pomaga spalać tkankę tłuszczową, rozbijać cellulit, ujędrniać i wysmuklać uda, a także pośladki i brzuch. Liczne serie powtórzeń danego ćwiczenia sprawiają, że trening jest intensywny, a efekty - szybko widoczne.

dlaczego warto być na Brazylijskich Pośladkach

Uzyskasz krągłe, seksowne kształty
Spalisz słuszcz z okolic bioder i pośladków
Ujędrnisz skórę i zredukujesz celulit
Intensywny trening dający wymierne efekty
Wysokiej klasy instruktor prowadzący
Pomaga schudnąć i poprawia wytrzymałość

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

SAGOT
© Copyright 2017

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.