Dziękujemy za skorzystanie z formularza.

Coś poszło źle, wróć do formularza.

Zajęcia
grupowe

Grupa motywuje, grupa wspiera, grupa daje siłę, której istnienia się nie spodziewałeś.

Krav Maga i sporty walki

Trening wytrzymałości, siły i odporności psychicznej ze szczególnym naciskiem na umiejętność obrony życia i zdrowia, swojego i bliskich. A to wszystko w przestronnej sali z najlepiej wykwalifikowanymi instruktorami w Polsce.

Każdy kiedyś zaczynał

Jeśli masz wątpliwości czy to dla Ciebie, my je rozwiejemy! Dzięki treningom zwiększysz swoją pewność siebie, nabierzesz odwagi i wyćwiczysz w sobie umiejętność zachowania się w ekstremalnych sytuacjach. Zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem poziomu zaawansowania więc możesz bez obaw dołączyć do nas w każdej chwili! Co niezwykle ważne, proponujemy trening Krav Maga na 5 poziomach zaawansowania co oznacza naukę w trybie długoofalowym. Intensywne treningi kończące się egzaminami, umożliwią Ci etapową weryfikację Twoich umiejętności i dadzą certyfikowane potwierdzenie osiągniętego stopnia.

Instruktorzy siłą SAGOT GYM

Nasi Instruktorzy sztuk walki to motywująca i pełna energii grupa zaangażówanych ludzi, których celem jest przygotowanie Cię do radzenia sobie w sytuacjach niebezpiecznych i stresowych. Dzięki doświadczeniu, które posiadają i stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji, zapewnią Ci skuteczną naukę w bezpiecznych warunkach. Kadra instruktorska KRAV MAGA posiada najwyższe w Polsce stopnie zaawansowania, trenując i ciągle ucząc się pod nadzorem KRAV MAGA GLOBAL- najbardziej profesjonalnej międzynarodowej organizacji Krav Maga.e.

Rozwijaj się

KRAV MAGA to nasz mocny punkt. Dzięki pasji, doświadczeniu i nieograniczonym ambicjom stworzyliśmy szkołę Krav Maga działającą w 11 miastach. Dołącz do nas i trenuj techniki samoobrony z najlepiej wyszkolonymi instruktorami w Polsce. Jeśli wolisz walkę w parterze, dołącz na zajęcia BJJ – Brazylijskie jiu-jitsu a jeśli facynują Cię techniki uderzeń i kopnięć w powietrzu powinieneś wybrać akrobatykę, która poprawi Twoją skoczność i dynamikę. Prowadzimy również zajęcia indywidualne, podczas których cała uwaga instruktora skupia się wyłącznie na Tobie. Efekty treningu indywidualnego są zdecydowanie większe, a program bezpośrednio dostosowany do potrzeb i możliwości trenującego.

Dodatkowe informacje

przekąski, soki i koktajle dedykowane ćwiczącym masaże, konsultacje fizjoterapeuty
konsultacje z dietetykiem zamykane szafki, komfortowe szatnie i wi-fi
sauna

Specjaliści

Michał Sog
Head Instruktor

Michał Sog

michal@sagot.pl
Radek Klimek
Instruktor

Radek Klimek

michal@sagot.pl
Przemek Warzecha
Instruktor

Przemek Warzecha

michal@sagot.pl
Dowiedz się więcej na temat Krav Magi

Zobacz również

Masz pytania?

Coś niejasne? Zadzwoń do nas, napisz email lub skontaktuj się z nami przez messengera. Pomożemy, doradzimy, wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
O nas

Dlaczego my?

Ponieważ nasza praca jest naszą pasją!
Naszą misją jest pomóc każdemu odnaleźć w sobie wojownika - przez pokonywanie codziennych słabości oraz osiąganie zamierzonych celów. Wszystko po to by każdego dnia czuć się silniejszym, zdrowszym i bezpieczniejszym.

Poznaj nas na Insta

Znajdziesz nas w centrum!

Nasz klub znajduje się w samym sercu Katowic! Łatwy dojazd, bezpłatny parking, konkretni specjaliści, którzy poświęcą Tobie czas.

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.