Noworoczny rozruch Krav Maga 2020!

Rozpoczęcie Nowego Roku to świetna okazja na nowe postanowienia i zmiany.11 stycznia 2020 zapraszamy na Noworoczny Kravkowy Rozruch!

Dwugodzinny trening wprowadzający i odświeżający, na którym powoli rozruszamy ciało, przypomnimy podstawowe techniki i pozwolimy z powrotem poczuć radość z wspólnego ruchu!

Dlatego, jeśli myślisz że:

- nie masz już kondycji, i chcesz nad nią popracować budując dodatkowo siłę i wytrzymałość
- nie pamiętasz już technik a chcesz powrócić do treningów z Twoją ulubioną grupą
- miałeś dłuższą przerwę od treningów i myślisz nad powrotem do ruchu
- nie ćwiczyłeś jeszcze Krav Maga i chcesz dołączyć do obecnej grupy początkującej

jest to trening specjelnie zorganizowany dla Ciebie!

 

Trening jest otwarty i bezpłatny, prowadzony będzie przez czołowych instruktorów klubu SAGOT.

Zapraszamy w sobotę 11.01.2020 o godz. 10:00-12:00 do klubu samoobrony i fitness SAGOT GYM w Katowicach (ul. Sokolska 31).

Weź ze sobą strój sportowy i rękawice bokserskie.

Daj znać czy będziesz! Możesz to zrobić zapisując się na zajęcia w kalendarzu naszego klubu, bądź komentując posta na Facebooku.

 

Jeśli jeszcze Cię nie przekonałem - poniżej pięć przykładów jak aktywność fizyczna wpływa na nasz organizm:

1. Produkcja endorfin i lepsze samopoczucie

Już po 30 minutach aktywności fizycznej rozpoczyna się produkcja "hormonów szczęścia". Związki poprawiają nasze samopoczucie, sprawiają, że jesteśmy weselci i radośniejsi - jednym słowem chce nam się więcej!

2. Redukcja stresu

Każdy trening pozwala "odprężyć głowę". Skupienie na ćwiczeniach fizycznych skutecznie redukuje stres fizyczny i psychiczny - odpęża spięte mięśnie, dotlenia mózg i pozwala "zostawić problemy" dnia codziennego.

3. Zmiana metabolizmu

Aktywny ruch i trening ziększa zapotrzebowanie na energię przestawiając nasz metabolizm na większe spalanie. Jeśli martwi Cię nadmiar "tłuszczyku" - regularny trening to podstawa!
[kolejnym ważnym czynnikiem jest właściwa dieta - jeśli potrzebujesz pomocy w tej kwestii skontaktuj się z naszym dietetykiem - pomoże Ci wybrać proste i smaczne przepisy tak byś każdego dnia czuł/a się jeszcze lepiej! TEL: 501-387- 085 bądź zapomocą formularza]

4. Wyższa pewność siebie

Świadomość swojego ciała, opanowanie i umiejętność podejmowania decyzji jednonacznie przekłada się na Twoją pewność siebie! Chcesz poprawić swoją samoocenę? Trening! :)

5. Lepszy sen i zdrowsze ciało

Co tu dużo mówić: "W zdrowym ciele - zdrowy duch"! Dzięki regularnej aktywności fizycznej śpisz efektywniej (szybciej i na dłużej wchodzisz w fazę REM snu), wzmacniasz serce i resztę układu krwionośnego (profilaktyka przed zawałem), dotleniasz każdą część ciała - przez co stajesz się radośniejsza i atrakcyjniejsza/y.

 

No i ostatnia rzecz... Jeśli coś Cię boli - to wiesz po czym i dlaczego ;-)

 

Do zobaczenia na sali!

 

PS. Jeśli nie interesuję Cie Krav Maga - przyjdź na inne zajęcia fitness. Od zajęć Hot Woman, przez Zdrowy Kręgosłup i Jogę po Kettlebell i Full Body Workout! Pełen opis zajęć znajdziesz na stronie o zajęciach fitness i siłowni w klubie samoobrony i fitness w Katowicach SAGOT GYM.

 

Poznaj nas na Insta

Nasz klub znajdziesz w centrum Katowic!

Nasza siłownia i klub fitness znajdują się tuż przy katowickim rynku, w centrum miasta. Łatwy dojazd, bezpłatny parking, najlepsi specjaliści i super oferta karnetowa to największe zalety Sagot Gym!

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.