Nowa grupa początkująca Krav Maga – MARZEC 2020

Nowa grupa początkująca Krav Maga – MARZEC 2020

W marcu 2020 rozpoczynamy zajęcia dla nowych grup początkujących Krav Maga! Naucz się skutecznej samoobrony, popraw kondycję, zwiększ pewność siebie i poznaj ciekawych ludzi! Zajęcia od 2 marca w Katowicach, Zabrzu, Rybniku, Sosnowcu i Tarnowie! 

SAMOOBRONA

Naucz się najskuteczniejszego systemu samoobrony i walki wręcz jakim jest Krav Maga – systemu prostego i efektywnego – zaprojektowanego tak, by każdemu dać w maksymalnie krótkim czasie narzędzia rozwiązujące maksymalnie dużo problemów niezależnie od Twojej postury i kondycji.

FITNESS

Popraw swoją kondycję, ukształtuj sylwetkę i zwiększ siłę. Na każdym treningu stawiamy sobie również wyzwania fizyczne począwszy od brzuszków i przysiadów – skończywszy na wymagających ćwiczeniach siłowych. Każdy trening ma charakter pracy interwałowej – okres intensywnego wysiłku przeplatany jest elementami technicznymi podczas których masz czas by złapać oddech. Dzięki temu jesteś w ciągłym ruchu a Twoja kondycja zwiększa się z treningu na trening!

PEWNOŚĆ SIEBIE

Naucz radzić sobie ze stresem i agresją, zwiększ świadomość swojego ciała i własnych możliwości. Uwierz w siebie i innych! Na każdym treningu stawiamy drobne wyzwania: czasami fizyczne, czasami mentalne – skutecznie kształtując i hartując Twój charakter.  Naszą misją jest obudzić w Tobie wewnętrznego WOJOWNIKA!

 
 ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZY TRENING
 
 
 
 

Bądź silny, bądź odważny, bądź bezpieczny! TRENUJ KRAV MAGA

 

Od 2 marca rozpoczynamy zajęcia nowych grup początkujących Krav Maga. W każdym mieście treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu o wyznaczonej porze – ale pamiętaj: możesz więcej! Nasze członkostwa upoważniają do treningów w każdej sekcji Krav Maga SAGOT. (więcej na temat członkostw znajdziesz TUTAJ) Poniżej dni i godziny nowych grup początkujących rozpoczynających treningi w marcu 2019:

- Katowice: Grupa 1: wtorki i czwartki godz. 17:15 – 18:30 Duża sala (liczba miejsc 29 osób) Grupa 2: poniedziałki i środy godz. 20:00-21:30 sala MATA (liczba miejsc 19 osób) SAGOT GYM (ul. Sokolska 31, Katowice) –> NOWA GRUPA POCZĄTKUJĄCA KRAV MAGA KATOWICE

- Rybnik wtorki i czwartki godz. 18:00-19:30 (Technikum, ul. Kościuszki 5, Rybnik) –> NOWA GRUPA POCZĄTKUJĄCA KRAV MAGA RYBNI

- Sosnowiec wtorki i czwartki godz. 18:30-20:00 (CKZiU, ul. Kilińskiego 31, Sosnowiec) –> NOWA GRUPA POCZĄTKUJĄCA KRAV MAGA SOSNOWIECK

- Tarnów poniedziałki i środy godz. 18:30-20:00 (SP8, ul. Bitwy pod Studziankami 5, Tarnów) –> NOWA GRUPA POCZĄTKUJĄCA KRAV MAGA TARNÓW

- Zabrze poniedziałki i środy godz. 19:30-21:00 (SAGOT Zabrze, ul. Korfantego 18, basen AQUARIUS) –> NOWA GRUPA POCZĄTKUJĄCA KRAV MAGA ZABRZE

 

Jak się przygotować na pierwszy trening?

Pamiętaj – pierwszy trening jest bezpłatny! Weź na niego strój sportowy, buty na zmianę i wodę do picia. Na pierwszych zajęciach przedstawimy najważniejsze zasady treningu i pokażemy (a raczej przećwiczymy) najważniejsze elementy Krav Maga jakie będą poruszane na dalszych zajęciach. Dopiero po tych zajęciach będziesz mógł/mogła podjąć decyzję o dalszym uczestnictwie w zajęciach. Wypełnij prosty formularz, a na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz zaproszenie na bezpłatny pierwszy trening!

 
 
 
 
 
 

Co jeszcze możesz zyskać?

SAGOT to społeczność ludzi pozytywnie zakręconych, których połączyła jedna pasja – Krav Maga. Oprócz regularnych zajęć organizujemy liczne szkolenia dodatkowe pozwalające wszechstronnie się rozwijać:  

szkolenia specjalistyczne krav maga

Szkolenia Specjalistyczne

 

Tylko w naszym klubie realizujemy cykl szkoleń specjalistycznych pozwalających zgłębić wiedzę i umiejętności samoobrony na wielu płaszczyznach. O szkoleniach możesz przeczytać TUTAJ.

 
 

Seminaria i Obozy Krav Maga

 
 

Regularnie dwa razy w roku organizujemy wyjazdowe szkolenia Krav Maga: zgrupowanie zimowe Max Power oraz letnie Max Power Go to HEELLL. Dają one możliwość poprawy swoich umiejętności, poznania bliżej siebie i innych, ale przede wszystkim przeżycia niepodważalnej przygody! W szczególności polecamy ośmiodniowy obóz na Helu :) Minimum raz w miesiącu prowadzone są seminaria tematyczne. Otwarte szkolenie Bądź Bezpieczna z okazji Dnia Kobiet, Krav Maga KIDS GAMES czy seminarium świąteczne to tylko niektóre z nich.

 

 

Egzaminy Krav Maga

 
 

W każdym półroczu masz możliwość przetestowania siebie (i nas pod kątem skuteczności nauczania) na ogólnych egzaminach Krav Maga. Sprawdzamy poprawność technik, Twoją wytrzymałość i poczynione postępy. Po zdanym egzaminie otrzymasz międzynarodowy dyplom oraz naszywkę poświadczającą Twoje umiejętności.  

siłownia i klub samoobrony i fitness w centrum Katowic SAGOTGYM

Siłownia i rozwijające zajęcia fitness

 

W ramach członkostwa w klubie SAGOT możesz skorzystać z całej oferty klubu SAGOT GYM. Ponad 600 m2 siłowni ze strefą cardio i funkcjonalną, opieka trenera personalnego i fizjoterapeuty, zajęcia wzmacniające (power pump, bpu, mobility, zdrowy kręgosłup), rozciągające (joga, pilates) i budujące siłę i wytrzymałość (TRX, Kettlebell, Power Zumba)… Wszystko do Twojej dyspozycji!

 
samoobrona dla dzieci i młodzieży
 
 

Samoobrona dla dzieci i młodzieży

 

 

Specjalizujemy się również w treningach samoobrony dla dzieci i młodzieży. Treningi w odpowiedzialny sposób kształtują poczucie własnej wartości naszych dzieci, uczą jak postępować w sytuacjach zagrożenia i jak radzić sobie z przemocą. Wszystko pod okiem wyspecjalizowanego personelu instruktorskiego. Udowadniamy, że można się skutecznie uczyć czerpiąc z tego radość i dobrze się bawiąc!

 samoobrona dla młodzieży gimnazjum i liceum

Poznaj nas na Insta

Nasz klub znajdziesz w centrum Katowic!

Nasza siłownia i klub fitness znajdują się tuż przy katowickim rynku, w centrum miasta. Łatwy dojazd, bezpłatny parking, najlepsi specjaliści i super oferta karnetowa to największe zalety Sagot Gym!

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.