Lekcja pokazowa Nirvana Fitness

W poniedziałek 25 marca zapraszamy Was na lekcję pokazową nowych zajęć Nirvana Fitness! Zrelaksuj się i poćwicz zarazem!

Nirvana Fitness to wspaniały system, który poprzez serię funkcjonalnych ćwiczeń z zakresu pilates i jogi, nauczy Cię jak prawidłowo oddychać. Rytmiczna, relaksacyjna muzyka połączona z technologią Nirvana i falami theta wpłyną bezpośrednio na ośrodki relaksacyjne w mózgu dając ukojenie. Nirvana to program, który łączy: naukę prawidłowego oddechu, detox dla ciała i umysłu, piękne ćwiczenia z zakresu pilates i jogi, technologię Theta Wave, Chillout Music i głęboki relaks.

W Nirvana Fitness udział brać może każdy bez względu na wiek, płeć czy sprawność fizyczną! Zajęcia prowadzi Aneta Matula, licencjonowana instruktorka Nirvana Fitness.

Serdecznie zapraszamy w poniedziałek 25. marca na godzinę 17.00 na małą salę. Zajęcia odbędą się zamiast zajęć pilates.

Poznaj nas na Insta

Nasz klub znajdziesz w centrum Katowic!

Nasza siłownia i klub fitness znajdują się tuż przy katowickim rynku, w centrum miasta. Łatwy dojazd, bezpłatny parking, najlepsi specjaliści i super oferta karnetowa to największe zalety Sagot Gym!

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej przetwarzania danych.